מרכז ״אחווה״ מציע טיפול במגוון רחב של מצבים נפשיים ותחלואות, החל בהתמכרויות לסמים ,אלכוהול והימורים ועד התמכרות לטכנולוגיה, קניות, ולהתנהגויות סיכוניות. במרכז פועל צוות מקצועי בעל ניסיון רב בתחום, ולכל איש צוות מטרה אחת: להבטיח שיפור מתמיד באיכות חייו של המטופל ולספק לו כלים לצמיחה ולהתקדמות.

 

מרכז ״אחווה״ הוא מרכז טיפול ייחודי אשר מציע טיפול באנשים הסובלים ממגוון רחב של התמכרויות ותחלואות נפש. אנשי המרכז מעניקים לכל מטופל את כל התמיכה לה הוא זקוק כדי להתמודד עם מצבו הרגיש והעדין, בסביבה משפחתית אוהבת ובגישה טיפולית ייחודית, 'גישת 12 הצעדים', אשר מתחשבת ונוגעת בכל היבט הקשור למצבים מסוג זה.

המרכז פועל בקשת רחבה של מסלולי טיפול – החל משיחות פרטניות ועד מסגרת כוללנית הכוללת לינה . אנו מטפלים בקשת הרחבה של התמכרויות ובעיות נפש: גמילה מסמים , גמילה מאלכוהול , גמילה מכדורים , גמילה מהימורים, גמילה מקניות , גמילה ממשחקי מחשב, גמילה מנאיס גאי, גמילה מאוכל.

 

 

 

״אחווה״ – שלב ב׳ הינו מערך הטיפול בבוגרים, ובמגוון גדול של אוכלוסיות ותחלואות כגון התמכרויות, בעיות תפקוד ובעיות רגשיות. הטיפול והשיקום המוצעים לכל מטופל מותאמים אליו באופן אישי, מתוך ידיעה שרק כך ניתן להקל על הכאב והקושי, לרפא את הפצעים ולאפשר למטופל לצעוד קדימה. טיפולים אלו משלבים שיטות טיפול מסורתיות והדרכה והכוונה מעולם הייעוץ והפיתוח האורגני, לצד גישת ' 12 הצעדים' הייחודית לטיפול בהתמכרויות.

 

מרכז ״אחווה״ הינו מרכז טיפול פרטי, הפועל בפיקוח מקצועי וללא פגיעה בסודיות המטופלים. אנשי הצוות המוכשרים והמנוסים, חלקם בעלי ניסיון של למעלה משלושים שנה, מחזיקים בידע רב תחומי, מעולמות כמו עבודה סוציאלית, פסיכיאטריה ופסיכולוגיה, קרימינולוגיה, ביו-פידבק, ייעוץ ארגוני וכלכלי, תזונה, פילוסופיה, משפט ואתיקה.

כך נוכל להציע לכל אדם גישה טיפולית כוללת, שמספקת לו מענה בכל היבט – אישי, רגשי ותפקודי כאחד.

 

מעל לכול, מתפקדים המרכזים שלנו כבית.

בית לכל אדם אשר זקוק לתמיכה, לעזרה ולסיוע.

בית שישמש אותו כמה שעות ביום, כמה ימים בשבוע או פעם בכמה חודשים.

 

בית שיהיה שם עבורו בכל רגע שיזדקק לו.